پویا جلالی، پدیده ای در نمایش خواب

0
333

پویا جلالی، بازیگر نمایش خواب

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرواک، پویا جلالی به عنوان بازیگر نقش درون در نمایش خواب انتخاب شد.

حسن هاشمی فرد سرپرست نویسندگان و کارگردان نمایش خواب در این باره گفت :

برای نقش درون حساسیت بالایی داشتم. زیرا نقشی بود که درون مایه ای متفاوت داشت و تا کنون به شدت کم به آن پرداخته شده بود. در واقع نقش درون را فقط میتوان ذهن نامید. ذهن یک انسان هیچ گاه ثبات نداره. به همین دلیل اگر بخواهیم آن را به کاراکتر تبدیل کنیم، بازیگر باید بتواند بدون اینکه افت حسی و کلامی داشته باشد، بین احساسات سوئیچ کند ویا به طور همزمان چند حس را القا کند. در نهایت پویای عزیز توانست آنچه که در ذهنم بود را به واقعیت تبدیل کند. پویا جلالی آینده ای درحشان با گروه فرواک خواهد داشت.

بیوگرافی پویا جلالی

پویا جلالی، متولد تهران و فارغ التحصیل رشته بازیگری است. اون فعالیت بازیگری خود را از سال 1397 به صورت حرفه ای آغاز نمود و اخیراً در نمایش خواب به کارگردانی حسن هاشمی فرد، نقش یکی از شخصیت های اصلی نمایشنامه را بازی کرد. اون در مورد همکاری خود با فرواک گفت :

بازی در نمایش خواب و همکاری با گروه فرواک تجربه دلچسبی بود. اگر بخوام از نقشی که در این نمایش بازی کردم حرف بزنم، میتونم بگم بازی بسیار سختی بود و دائم با سوئیچ حسی باید انتقال احساس‌های مختلف رو القا می‌کردم و برای درک این قضیه، ساعت ها با آقای هاشمی این شخصیت رو تجزیه و تحلیل میکردیم. گاهی تا 6 ساعت گفتگویمان طول میکشد.

درون، نقشی که در واقعیت وجود نداشت اما وجود این نمایش را در بر می‌گرفت. حضور تمام قَد با چرخش هیجان. زیبایی این نقش رو می‌توان به آزادی کاراکتر بر روی صحنه بیان کرد و مهم تر از همه، تمام اقشار جامعه را با خودش هم سو میکرد، کاراکتری که همه مان دوستش داریم .

« درون » کاراکتری که همیشه در جریان زندگی این نمایش بود، هست و خواهد بود. به آقای حسن هاشمی‌فرد و گروه هنری فرواک تبریک میگم برای خلق این اثر. به امید کار‌های بیشتر و خسته نباشید به همه همکاران و عوامل این کار.

پایان مطلب/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید